Witamy serdecznie

 

W tym roku chcielibyśmy rozszerzyć formę konkursu Wykombinuj Most. Pragniemy zaprosić młodych konstruktorów do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami w ramach Seminarium. Tematem przewodnim są oczywiście konstrukcje mostowe.

Mimo młodego wieku, każdy z was wielokrotnie mierzył się z wieloma problemami inżynierskimi. Część z nich dotyczyła zapewne tworzenia konkursowych mostów, ale są wśród nich również takie, które daleko wykraczają poza tematykę naszego konkursu. Nasze seminarium ma stanowić forum do dzielenia się tymi problemami i ich rozwiązaniami, a zdobyta na nim wiedza inspirować i zachęcać do podejmowania nowych wyzwań.

Chętnych do wzięcia udziału w seminarium powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie, a także przesłać krótkie, jednostronicowe streszczenie referatu. Wszystkie nadesłane streszczenia zostaną wykorzystane do stworzenia broszury wydanej po konkursie. Podczas Seminarium, każdy jego uczestnik wygłosi 10-15 minutową prezentacje dotyczącą wybranego przez siebie zagadnienia.

Seminarium odbędzie się 29 maja, czyli w drugim dniu konkursu Wykombinuj Most i miałoby stanowić formę urozmaicenia Waszej obecności na Politechnice Gdańskiej, być okazją do przedstawienia napotkanych przez Was dotychczas problemów, dzielenia się uwagami czy spostrzeżeniami. Ostateczny termin nadsyłania streszczeń i zgłoszeń upływa 15 maja. Do 20 maja organizatorzy prześlą ewentualne uwagi edytorskie.

Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście chcieli wnieść nową jakość w dotychczas przeprowadzany konkurs Wykombinuj Most i stać się poniekąd twórcami organizowanej imprezy.

Dla autorów najlepszych prezentacji przewidziane są upominki.

Z poważaniem
Studenci Koła Naukowego KoMBo
Politechnika Gdańska

STRESZCZENIE

FORMULARZ

Komitet Organizacyjny

 

dr hab. inż. Magdalena Rucka
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

inż. Beata Zima
Przewodniczący Wykonawczy Komitetu Organizacyjnego

inż. Rafał Kędra
Wiceprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego

inż. Jacek Lachowicz
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego

Terminarz Seminarium

 
15 maja Termin wypełnienia formularza i przesłania streszczenia referatu
20 maja Termin akceptacji referatów
29 maja Seminarium